TRT ye tepki koyulmalı

Tartışma 'Trabzonspor Yorumları' içinde başlatan macka61, 28 Oca 2010.

1. macka61

macka61 Aktif Üye

TRT ye tepki koyulmalı
    sertoATMIŞBİR

burdan ts li futbolculara yönetiçilere ve yazarlara sesleniyorum.c.tesi günü oynanacak olan diyarbakır macı sonrasında büyükşehir belediye ile oynanacak iki macta ve maniza maçlarında özellikle kupa maçlarının tümünde TRT nin hiç bir sipikerine röpörtaj vermesinler.TRT sipikeri barışı gördülermi kesinlikle barışın kalbii kırmadan sırt cevirip röpörtaj yapılmasına izin verilmemeli.TRT yaptıgı bu ayıbın cezasını maddi ve manevi olarak cekmelidir. sayın erdogan arıkan diyor ki TRT 3 deki TBMM programını yasal olarak kesemezdik.onun için macı yayınlayamadık.ey TRT yönetiçileri siz nasıl yöneticisiniz ki bu programın uzayacagını düşünüp macı TRT nin diyer yayınına almadınız.TBMM programı günler önceden o saatte olacagı belli idi. neden TRT 2 de TRT 4 yada TRT nin diger kanallarında yayınlanacagını bildirmediniz.hiç bişe yapamıyorsanız adil olacaktınız TRT 1 de macları dönüşümlü verecektiniz. Ben TRABZONSPORLUYUM neden mi TRT. FB GS BJK sahadaki rakiplerle ve masa başındaki malı parselleme de en cok payı almada mücadele ediyolar.Benim TRABZONSPOR'UM saha da rakiple medya ile hükümetle TFF ile hakemle kendi içindeki kötü zihniyetli kişilerle mücadele ediyor hem de yıllarca. helal sana TRABZONSPOR'UM bu kadar rakibe rahmen 6 kez alın terinle ananın sütü gibi helal şampiyonluk yaşadın bir sürüde kupa aldın.bundan sonrada bu mücadeleyi en üst seviyede sürdürmen dilegi ile seni çok seviyoruz TRABZONSPOR'UM

trabzonspor taraftarının haber61 yapmış olduğu yorum bu kardeşime katılıyorum yorumu sizlerlede paylaşmak istedim..

Bu Sayfayı Paylaş