Samsun valisi ve Yılbaşı Kutlamaları

Tartışma 'Samsun' içinde başlatan GUL-NUR, 27 Mar 2009.

1. GUL-NUR

GUL-NUR Yönetici Yönetim Ekibi

SAYIN VALİMİZ YAŞLILARIMIZI VE GENÇLERİMİZİ YENİ YILDA DA YALNIZ BIRAKMADI

Valimiz Sayın Hasan Basri GÜZELOĞLU ve eşi Ayşe GÜZELOĞLU ile beraberindeki protokol heyeti 31/12/2007 Pazartesi günü yeni yıl nedeniyle Huzurevi,Yetiştirme Yurtları,Fen Lisesi ve Sosyal Blimler Lisesi pansiyonunu ile Sağır ve Dilsizler okulunu ziyaret ederek yeni yıllarını kutladı.

Valimiz Sayın Hasan Basri GÜZELOĞLU,eşi Ayşe GÜZELOĞLU ve beraberindeki protokol yeni yıl nedeniyle bazı kuruluşları ziyaret etti.Ziyaretlere Garnizon Komutanı Tuğgeneral Mehmet Ali YILDIRIM, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya YILMAZ, Vali Yardımcıları Raif ÖZENER,Hasan GÖZEN,Sahil Güvenlik Karadeniz Bölge Komutanı Kıdemli Albay İlyas KOÇAK,İl Emniyet Müdürü Mustafa İLHAN ile eşleri katıldı.

Valimiz Sayın Hasan Basri GÜZELOĞLU ilk ziyaretini SHÇEK Huzurevi'nde gerçekleştirdi.Valimiz Sayın Hasan Basri GÜZELOĞLU yaptığı ziyarette huzurevi sakinlerine yeni yılın mutluluk ve sağlık getirmesi temennilerinde bulundu.Huzurevi sakinleri de kendilerini unutmadıkları için ve aralarında görmekten dolayı mutluluk duyduklarını belirterek Valimiz Sayın Hasan Basri GÜZELOĞLU ve eşi Ayşe GÜZELOĞLU'na teşekkür ettiler.Daha sonra huzurevi sakinlerinden Niyazi ÖZKAN bir şiir Mehmet YILMAZ'da bir şarkı söyledi.Ardından hep beraber yılbaşı pastası kesilerek 2008 yılının sağlık ve mutluluk getirmesi teminnileriyle huzurevi sakinlerine protokol tarafından hediyeler verildi.

Valimiz Sayın Hasan Basri GÜZELOĞLU daha sonra Yaşar Doğu Erkek ve Kız Öğrenci Yurtlarını ziyaret ederet buradaki öğrencilere de yeni yılın başarılı geçmesi dileklerinde bulunarak"Hepimiz birazdan 2008 yılına gireceğiz.Hepinizin gönlünden geçen güzelliklerin gerçekleşmesini diliyorum. Bunun için çok çalışmak gerekiyor.Sizlere yaşamınızın her aşamasında, size arkadaşlık edecek olan kitapları hediye edeceğiz.Hepinizi sevgiyle kucaklıyorum" dedi.

Erkek Yetiştirme Yurdu Kurucu Müdürü Mehmet Emin AYDIN konuşmusunda " 2007'nin son saatlerinde her zaman olduğu gibi bizleri yalnız bırakmadınız.Şahsım ve çocuklarım adına sizlere teşekkür ediyorum.Sayın Valim'in ziyaretleri bizi oldukça memnun etmektedir.Motivasyonumuzu artırmaktadır.2008 yılının hepimize hayırlı olmasını diliyorum" dedi.Ardından hep birlikte yılbaşı pastası kesildi.

Fen Lisesi ve Sosyal Bilimler Lisesi Pansiyonunu da ziyaret eden Valimiz Sayın Hasan Basri GÜZELOĞLU ve eşi Ayşe GÜZELOĞLU,buradaki öğrencilerle de sohbet ederek onların da yeni yıllarını kutladı.Yönetimde ve Ülke genelinde görev alacak, geleceğin yöneticileri arasında olmaktan mutluluk duyduğunu ifade eden Sayın Valimiz konuşmasında"Fen ya da Sosyal bilimler olsun öncelikle hedefinizi doğru belirleyip çalışmalarınızı o yönde sürdürmelisiniz.Ben gözlerinizde bu ışıltıyı görüyorum.Bizler sizlerin ailelerinizin bir ferdi olarak 2007 yılının son saatlerini birlikte geçirmek üzere buradayız.Bundan da son derece mutluyuz.2008 yılının hepinize ve hepimize başarılarla dolu bir gelecek getirmesini diliyorum.Hepinizi sevgiyle kucaklıyorum.Yeni yılınız kutlu olsun" dedi.

Daha sonra Sağırlar ve Dilsizler Okuluna geçen Valimiz Sayın Hasan Basri GÜZELOĞLU,eşi Ayşe GÜZELOĞLU ve protokol üyeleri,okul öğrencilerinin folklor gösterisini büyük bir beğeniyle izledi.Yılbaşı pastasının kesilmesinden sonra öğrencilere birer kitap hediye edilerek 2008 yılının her zaman güzelliklerle geçmesi temennilerinde bulunuldu.

Bu Sayfayı Paylaş