MERAKLA BEKLENEN ALBÜM RAFLARDA

Tartışma 'Dönence' içinde başlatan Gülcan, 8 Mar 2015.

 1. Gülcan

  Gülcan Yönetici Yönetim Ekibi

  [​IMG]

  MERAKLA BEKLENEN ALBÜM RAFLARDA

  Karadenizlilerin merakla beklediğ albüm Çınar Müzik etiketiyle raflarda olacak.

  Patikaa.com / Kültür Sanat
  Yakın bir zamanda sosyal paylaşım ağlarında oluşan sinerji ile müzik dünyasında fark edilen ikili Özgür Babacan ve İrfan Seyhan kalitesi ve kendilerine özgün tarzı ile herkesin ilgisini çekmişti. Yıllardır müzikle uğraşan fakat yakın zamanda birlikte söyledikleri bir türküyü sosyal ağlarda paylaşmaya karar veren ve ardından bir kaç farklı eserle daha meraklılarının karşısına çıkan ikili oluşan pozitif hava ve yoğun talep üzerine bir albümle müzik dünyasındaki yerlerini almaya karar vermişti.

  Grup Değil Dostluk Albümü Olacak

  Müzik hayatlarında farklı yerlerde başlasalar da birlikte söyledikleri türkülerle bam başka bir enerji oluşturan iki güzel ses hem enstrümanları hem de yorumları ile Karadeniz’in aranan seslerinden olmayı başarmıştı. Karadeniz’e Kalan II albümünde de “Zeynep” türküsü ile yer alan ikili merakla beklenen “Alabanda” albümü ile müzik dünyasındaki yerini alıyor.

  Yapımcılığı Çınar Müzik tarafından yapılan, hazırlanması 8 ay süren albüm 10 Mart 2015 tarihinde hem dijital platformlarda hem de fiziki satış kanallarında sevenleriyle buluşuyor.Müziği, dinleyicileri ile aralarında herkesin anlaşabildiği ortak bir lisan olarak gören İrfan Seyhan ve Özgür Babacan, ‘’Alabanda’’ albümünde dinlemekten bıkmayacağınız ve ruhunuzu okşayacak bir müzik ziyafeti sunmayı vaat ediyor.

  http://www.patikaa.com/merakla-beklenen-album-raflarda/

   

Bu Sayfayı Paylaş