Limni gölü...

Tartışma 'Karadeniz Resim Galerisi' içinde başlatan Gülcan, 6 Eyl 2009.

1. Gülcan

Gülcan Yönetici Yönetim Ekibi

Limni gölü.."Göl" denmeyecek kadar ufak aslında ama eğer, Zigana dağı'nda siz böylesine su birikintileri görürseniz de hemen "göl" deyiverirsiniz zaten. ikibinli rakımlarda burası.Zigana dağının hemen güney yamacında ve ulaşımı da kolay. çadır ve doğa severler için müthiş bir yer denebilir.tam anlamıyla kafa dinleme yeri.kur çadırını, kal kalabildiğince..Böylesi manzaraları hep yabancı ülkelerde değil biraz da kendimiz de arasak sanırım ükemizin kıymetini daha da kavrarız.Bizimki sadece bir hatırlatma olsun istedik.
    Nasıl gidiliri düşünmeyin, önce karadeniz, sonra Zigana dağı ve sonra burası.. üç adımlık yol kısaca.istendikten sonra..

alıntı

Eklenmiş Dosyalar:

Son düzenleme moderatör tarafından: 24 Tem 2014
    MavraThalassa bunu beğendi.
  2. Gümüşhane'nin en guzel yerlerınden bırısı ama Uzungöl gibi önem tasımıyor..

mataracı61 bunu beğendi.
  3. mataracı61

mataracı61 Moryağmur Moderatör Yönetim Ekibi

benim en çok gitmek istediğm yer ilk resimlerini gördüğümde bayıldım çok güzel biryer diye düşünüyor
    inşallah görmek nasip olur bana :) ayrıca fazlaca tanıtımı yapılmıyor yetkilileri sorumluları her kimse bilmiyorum fazla ilgilenilmemiş

MavraThalassa bunu beğendi.
  4. aynen gumushanelıler santa ıle bıle ılgılenmıyor trabzon il kultur mudurlugu ılgılenıyor.. bızımkıler yatıyor sadece...

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

Gülcan bunu beğendi.
  5. Hocam sen uste koydugum fotoları gorebiliyormusun..?

Bu Sayfayı Paylaş