Kaşlarınızın Koyu Renkli, Dolgun ve Bakımlı Olması İçin Tarifler

Tartışma 'Makyaj' içinde başlatan Şimal, 27 Eki 2009.

1. Şimal

Şimal Özel Üye

1limon suyu
    1 servi kozalağı
    5adet kuru lavanta çiçeği
    5 adet çam tomurcuğu
    1 parça biberiye
    servi kozalağı havanda dövüldükten sonra tüm malzeme 1 litre suya konur ve kaynatılır.Elde edilen su süzülerek bir şişeye alınır.Bu karışımla kaşları günde birkez yıkamak koyu renkli ve dolgun olmalarına yardım eder.[​IMG]

alıntı

---------- Mesaj Eklendi 01:37 PM ----------

benimde hem kaşım seyreldi hemde kipriklerim mütiş dökülmeye başladı
    bende bakım araştırıyorum....
    kaşlarım için hergece yatmadan önce sarımsak sürüyorum önce biraz yakıyor telaş etmeyin sonra geçiyor
    2 hafat oldu kaşlarımın dökülmesi durdu ..yavaştan koyulalmayada başladı gibi
    siddetle tavsiye ederim..
    koku olmuyormu derseniz ki calışan biriyim sabah yüzümü
    bebek sampuhanı dalinle yıkıyorum hem sarımsak kokusu alıyor hemde cildim
    bebeksi oluyor...
    kipriklere gelince ona daha bi bakım bulamadım
    yağlar iyi fakat göze sakıncalı diye okumuştum göze kaçmaması lazımmış oda zor
    kaçırmadan süremiyorum bakalım daha araştırıyorum
    kiprik bakımından da haber ederimsevgilerimle

alıntı

---------- Mesaj Eklendi 01:39 PM ----------

merhaba cicişlerr[​IMG]ben koyu kumralım annem esmerdir kaşı gözü kapkara hep ona imrenmişimdir ama nasıl yapcam diye düşünürken aktarcı arkadşımla konuştm ve bana badem yağı,hint yağını karştr sür dedi hem saç uzatıo hemde kaşlarımızıkoyu renk yapıp gürleştirio kızlar ben denedim benim az yada açık renk kaşım yok kalem gibi kaşlarım var [​IMG]ama ben yinede rengini koyu yapmak istedim kaşlarımı çattığmda güsel dursunlar diye[​IMG][​IMG]şaka tabikide denemk isteyenler kesin sonucu görüceklerdir[​IMG]

alıntı

---------- Mesaj Eklendi 01:42 PM ----------

arkadaşlar fındık yağını bende duydum. hatta bi arkadaşın kaşı baya yoktu sürüyodu iyi geliyomuş bide şu YILAN YAĞINI dikkatli kullanın ne olur çok tehlikeliymiş kaçak geliyomuş bide göz bölgesi çok tehlikeli allah korusun bişey olur[​IMG]
    alıntı

---------- Mesaj Eklendi 01:44 PM ----------

hint yağı ve badem yağının gerçekten işe yaradığına inanıyorum benim kaşlarımı acayip gürleştirdi koyulaştırdı uzattı önceden hiçç kaşlarım belli değildi sarıydı şimdi çok koyu kahve kirpiklerimede ikisini karıştırıp sürüyorum ama kirpiklerimde hiçç işe yaramadı ama kaşlarıdma işe yaradı birde herkesin vücut yapısı farklı illa bana yarayan başkasına yaramayabilir..
    alıntı

---------- Mesaj Eklendi 01:46 PM ----------

Ben yaklaşık 2 haftadır düzensizde olsa badem y. + hint yağını kullanıyorum.Aslında kirpiklerim çok uzun benim.Görenlerin çok hoşuna gidiyor ama insan oğlu aç gözlü oluyor işte.Daha da olsun istiyor [​IMG] Kirpiklerimde çoğalma bariz biçimde belli oldu.Aynı zamanda uzamada.Ama dökülme kat sayısıda arttı.acaba çok olduğu için mi dökülüyor yoksa canım kirpiklerime birşey mi oluyor çözemedim [​IMG] Kaşlara gelince kaşlardada etkisini gösterdi ( Ben doyumsuzlukta son noktayım [​IMG] ) Ama ben gece sürünce sabah kalktığımda hala yağlı oluyor.Geçen arkadaşların ki nasıl geçiyor anlamadım [​IMG]
    Ama güzel bir yol,tavsiye ederim [​IMG]

alıntı

[kaynak]http://www.kadinlarkulubu.com/kas-kirpik-yapisi-sekillendirme/45472-kaslarinizin-koyu-renkli-dolgun-bakimli-olmasi-icin-tarifler-7.html[/kaynak]

Son düzenleme moderatör tarafından: 27 Eki 2009

Bu Sayfayı Paylaş