İbrahim Tatlıses başından vuruldu!/14 Mart 2011

Tartışma 'Dönence' içinde başlatan mataracı61, 14 Mar 2011.

 1. mataracı61

  mataracı61 Moryağmur Moderatör Yönetim Ekibi

  [​IMG]

  Sanatçı İbrahim Tatlıses'in Şişli'de silahlı saldırıya uğradığı öğrenildi. Edinilen bilgiye göre, Tatlıses'in Şişli'de bir araçtan uzun namlulu silahla ateş edilmesi sonucu başından yaralandığı iddia edildi.

  zel Levent Hastanesi'ne kaldırılan ünlü sanatçı daha sonra Maslak Acıbadem Hastanesi'ne sevk edildi. Tatlıses'in sağlık durumu hakkında henüz bilgi edinilemedi.
  Bu arada, Tatlıses sevk edilirken korumaları basın mensuplarına saldırdı.  CİHAN

   
 2. macka61

  macka61 Aktif Üye

  [​IMG]

  Sanatçı İbrahim Tatlıses, İstanbul Şişli'de silahlı saldırıya uğradı. Başından vurulan Tatlıses'in durumunun ağır olduğu öğrenildi. Ameliyata alınan sanatçı yoğun bakımda.

  atlıses asistanı Buket Çakıcı ile birlikte Beyaz TV'deki İbo Şov programının çıkışında saldırıya uğradı. Uzun namlulu silahlarla düzenlendiği iddia edilen saldırıda, Tatlıses başından yaralanırken, asistanı omuzundan yara aldı.
  Özel Levent Hastanesi'ne kaldırılan ünlü sanatçı daha sonra Maslak Acıbadem Hastanesi'ne sevk edildi.
  45 dakikalık ameliyatın ardından sanatçı yoğun bakıma alındı.

  Hastane yetkilileri Tatlıses'in durumu hakkında bilgi vermezken, santçının yakınları hastaneye akın etti.  cnnturk

  Haber devam edecek...
   
  Son düzenleme moderatör tarafından: 14 Mar 2011
 3. macka61

  macka61 Aktif Üye  İBRAHİM TATLISES'E SİLAHLI SALDIRI

  (2)

  İbrahim Tatlıses'in asistanı Buket Çakıcı'nın da silahlı saldırı da omuzundan yaralandığı, aynı hastanede tedavi gören Çakıcı'nın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Maslak Acıbadem Hastanesi'nde ameliyat edilen İbrahim Tatlıses'in yoğun bakıma alındığı ve şuurunun açık olduğu öğrenildi.

  Tatlıses'in saldırıya uğradığı Büyükdere Caddesi üzerindeki Nurol Plaza önünde çok sayıda uzun namlulu silahlara ait boş kovan bulundu. Olay yeri inceleme ekiplerinin çalışmaları devam ediyor. (Doğan Haber Ajansı) 12 dakika önce.. [2591161]

  Silahlı Saldırıya Uğrayan Tatlıses'in Durumu Ağır
  Şişli'de Silahlı Saldırıya Uğrayan İbrahim Tatlıses'in Durumunun Ağır Olduğu Öğrenildi.

  Şişli'de silahlı saldırıya uğrayan İbrahim Tatlıses'in durumunun ağır olduğu öğrenildi. Saldırıda, Tatlıses'in yardımcısı olduğu belirtilen İpek Çakıcı'nın da yaralandığı bildirildi.

  İddialara göre, ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses, Şişli'de saat 00.00 sıralarında kimliği belirsiz şahısların silahlı saldırısına uğradı. Uzun namlulu silahlarla uzun mesafeden gerçekleştirilen saldırıda Tatlıses ile yanında bulunan ve yardımcısı olduğu belirtilen İpek Çakıcı da yaralandı.

  Tatlıses ve Çakıcı, ilk olarak Özel Levent Hastanesi'ne kaldırıldı. Yaralılar, buradan ambulansla Özel Maslak Acıbadem Hastanesi'ne sevk edildi. Sevk sırasında Tatlıses'in korumaları görüntü almaya çalışan basın mensuplarına saldırdı.

  Acıbadem Hastanesi'nde ameliyata alınan İbrahim Tatlıses ve İpek Çakıcı'nın durumlarının ağır olduğu öğrenildi.

  Olay yerini emniyet kordonuyla çeviren polis, detaylı delil araştırması yaptı. Olay yerinde çok sayıda uzun namlulu silaha ait mermi kovanları bulundu. Polis, saldırıyı gerçekleştiren ve siyah bir otomobille kaçan failleri yakalamak için çalışma başlattı. - İSTANBUL (Cihan Haber Ajansı) 13 dakika önce.. [2591163]

  haberler.com
   
  Son düzenleme moderatör tarafından: 14 Mar 2011

Bu Sayfayı Paylaş