Erdoğan horon oynadı (24 Ocak 2009)

Tartışma 'Rize' içinde başlatan Gülcan, 4 Şub 2009.

 1. Gülcan

  Gülcan Yönetici Yönetim Ekibi

  [​IMG]

  resmi yada izle yazısını tıklayarak videoyu izleyebilirsiniz
  Erdoğan horon oynadı [​IMG]
  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan baba ocağı Rize'de  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Rize'nin girişi İyidere Köprüsü'nde Rize Valisi Zekeriya Şarbak başta olmak üzere kalabalık bir topluluk tarafından karşıladı. Horonla karşılanan Başbakan, dayanamayıp Rize Belediye Başkanı Halil Bakırcı ile birlikte horona katıldı. "Horon ekibine ben de oynayabilir miyim?" diyen Erdoğan, ardından 'bir iki üç' diyerek horona başladı. Horon esnasında havayi fişek gösterisi de yapıldı.
  İyidere'deki karşılamanın ardından Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, baba ocağı Güneysu ilçesine hareket etti. Erdoğan burada kendisini karşılayan kalabalık topluluğa, otobüsten seslendi. Erdoğan, konuşmasında, "İlçe belediye başkanlarımızı da bugün açıklamış olduk ve tüm Türkiye genelinde hazır olarak seçime gireceğiz. Biz hazırız ve özellikle Güneysu seçimde örnek bir başarı elde edecektir. Sizlerle gurur duyuyorum." diye konuştu.
  Erdoğan konuşmasının ardından çocuklara hediye dağıttı. Hediye dağıtımı sırasında bir gurup genç "Durma ilerle çeteleri temizle" sloganı attı.
   
 2. byabdullah

  byabdullah Özel Üye

  emeginize sağlık

   
  Son düzenleme moderatör tarafından: 10 May 2009

Bu Sayfayı Paylaş