Beşiktaş Trabzonspor Maçı Hakkındaki Yorumlar ( 2009 - 2010 ) 2.yarı

Tartışma 'Trabzonspor Yorumları' içinde başlatan karmate, 7 Nis 2010.

1. karmate

karmate Üye

BEŞİKTAŞ TRABZONSPOR MAÇ YORUMLARI

10.04.2010 Tarihinde oynanacak olan Beşiktaş Trabzonspor maçı hakkındaki yorumlarınız nelerdir?

[​IMG][​IMG]

Süper Lig: 29.hafta
    Tarih: 10.04.2010
    Saat: 19:00
    Stad: Beşiktaş İnönü
    Hakem: Bünyamin Gezer
    Yayın: Lig Tv

2. GUL-NUR

GUL-NUR Yönetici Yönetim Ekibi

Şimdi bu konu ince bir konu :) )) Nasil yaziyim yorumumu nasılllll uzeyim sizi:))Dost acı söyler arkadaslar metin olun olacakla öleceğe care yok ama yok iste;) ))))

3. *Nazlım*

*Nazlım* Aktif Üye

ablacımm kesinlikle katılıyorummm olucakla öleceğe çare yokk metin olun :):D

4. karmate

karmate Üye

abla maçtan sonra seni burada bekliyoruz...

5. Gülcan

Gülcan Yönetici Yönetim Ekibi

canım benimmmm:Dçok stresli gördüm seni [​IMG]çok üzmeyeceğiz inan sakatlarınıza acil şifalar diliyorum çok üzüldüm [​IMG] Trabzonumun neferleri bu maça çok iyi hazırlandılar ellerinden gelenin en iyisini yapacaklarına kalben inanıyorum.. hakemin müdahale etmeyeceği hak edenin kazanacağı bir maç olsun inşallah..

[​IMG][​IMG][​IMG]

Beşiktaşlım

:giggle:

[​IMG][​IMG][​IMG]

Trabzon'um geliyor çalsın davullar sazlar!Alemin Kralına Feda Olsun Bu Canlar..

:up::up::up:

6. karmate

karmate Üye

evet meydanı boş bulup atıp tutmak kolaydı meydan doluyken görünmez oldunuz nerelere saklandınız acaba:D herkes Trabzonspor un büyüklüğünü kabul edecek.şunu hiçbir zaman unutmayın ki şampiyonluğun yolu TRABZON dan geçmez

Son düzenleme moderatör tarafından: 10 Nis 2010
  7. Gülcan

Gülcan Yönetici Yönetim Ekibi

Kartalın Trabzonspordan yediği tokattan sonraki durumu:D Gördüğünüz gibi şokta:DKolay değil tabi büyük yara aldılar..Acil şifalar diliyorum..Her kuşun eti yenmez Kartal bunu umarım öğrendin..:D:D

Bu arada sitemizin ahkam kesen Beşiktaş taraftarları acil aranmaktadır..Görenlerin insaniyet namına site yönetimimize haber vermeleri önemle rica olunur:D:Dsanırım şoktan olsa gerek sitenin yolunu bulamadılar:D:D

Bu Sayfayı Paylaş