1. Burada yazmış olduğunuz yazılar, sizin toplam mesaj sayınızda herhangi bir artış sağlamamaktadır.

Hayırlı günler

Tartışma 'Çevrimiçi' içinde başlatan byabdullah, 5 Şub 2013.

1. byabdullah

byabdullah Özel Üye

Hayırlı günler...

Ya Rabbi, sana ve Resulüne itaat etmemizi ve bildirdiklerinle amel etmemizi nasip eyle!

Gülcan bunu beğendi.
  2. byabdullah

byabdullah Özel Üye

Hayırlı günler,,

Rabbimiz!
    Bize günahlarımızdan temizlenecek sebepler ver..
    Gözlerimizi kapatan perdeleri kaldır, nurunla doldur yüreklerimizi ...
    Rabbim yaralı ve sıkıntılı yüreklere Ferahlık ver...
    Kimin ne derdi varsa uçup gitsin...

Amin..

Gülcan bunu beğendi.
  3. byabdullah

byabdullah Özel Üye

Hayırlı günler.....

Gülcan bunu beğendi.
  4. Gülcan

Gülcan Moryağmur Yönetici Yönetim Ekibi

Hayırlı günler Abdullah abi gördüğümüze sevindik uzun süredir yoktun önemli birşey yok inşallah

5. byabdullah

byabdullah Özel Üye

Sorun yok kızkardeşim, yaşlanıyoruz :) Rabbime hamdolsun..

6. Gülcan

ne dersunn abdullah abiii yaşlılığı konuşman için daha erken[​IMG] taktın bu yaşlılığa daha dur helee alla alla önemli olan ruh yaşlanmasın:((( ileriye doğru Rabbim yaşlılığında sağlıklı hayırlı olanını nasip eylesin cümlemize inşallahh..

7. Gülcan

Belki bu yıl çok şeye kızdın, delirdin, kırdın...Belki kendinden ödün verdin, savaştın, tek kaldın...Belki aşık oldun, belki sevildin, belki terk edildin...Belki aldatıldın, belki istenilmedin...Kim bilir...!
    Belki çok para kaybettin... Belki işinden oldun...Belki "ne yapıyorum ben yaa...." cümlesini ard arda kurdun..Her ne yaptıysan yaptın.. Bitti..!

Bu çok güzel bir yıl olsun tamam mı CANLARR...? Buna sen de gayret et...! Gülmekten yanakların çatlasın..Paranı koyacak cüzdan bulama...Bankalar "yatırım" hesabın için telefonlarda kalsın...Sağlık bedeninden aksın...Aşk kalbini patlatsın...Sen ışıl ışıl ol, herkes peşinde dolaşsın...Başarıların dillerde dolaşsın.....Yastığa koyduğun kafanda "huzura" daha fazla yer kalsın..ve her gece "iyi ki bunları yaptım,"
    "İyi ki bunları yaşadım" diyerek uyu...Yaşadıklarından ne öğrendiğini fark ederek, büyüyerek..Yaşadığın her şeyden ve herkesten özgürleşerek..YALNIZCA kendin olarak.. Kendin için yaşayarak..Her sabah sevinçle uyan daima ileriye bakarak...

YENİYILDA RABBİM İÇİN HAYIRLISI NE İSE O OLSUN İNŞALLAHH

8. byabdullah

byabdullah Özel Üye

Hayırlı günler... 760.jpg

Gülcan bunu beğendi.
  9. Gülcan

Bir kapıya bir kere gidersin, İkincisinde utanırsın... Ama Rabbine hergün gidersin Doyamassın..Avuç içlerimizde sakladığımız bütün hayırlı dualarımız kabul olsun inşallah
    CUMAMIZ MÜBAREK OLSUN CANLAR

Bu Sayfayı Paylaş